Toyota Corolla 1.4 naft kamio Automatike

4,300 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 19999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Toyota
Modeli Corolla
Struktura Univerzal
Targa Të huaja

Toyota Corolla 1.4 nafte ,kamio Automatike,viti 2007,190 mij klm,klima,abs,es,airbag,butona timon,xhama elektrik,radio cd,disje alumini,shum ekonomike,ganxh rimorkio, dy celsa perkates, e sapo ardhur me dogan te paguar cmimi 4300 euro me nderim ka cmim tjt per me shum info kontaktoni watsap tel:0698899444👍disponojm dy pika shitje ne Berat dhe ne Tirane Auto BR Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0694749400 https://www.facebook.com/autoblediberat/ Auto BR Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0694749400 https://www.facebook.com/autoblediberat/ Auto BR

Kontakti

Cel: 0694749400