Toyota corolla verso..2.2 naft..sapo ardhur

3,700 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Toyota
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Sapo ardhur nga italia me dogan te prer dhe esht gati per targat..toyota corolla verso ..super gjendje..motorri 2.2 naft me zinxhir..per me shum info kontakt ne tel ose whatsapp..flm Auto ferko Shit-blerje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë Auto ferko Shit-blerje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë Auto ferko

Kontakti

Cel: 0693113114