Toyota Yaris 1.4D Kambio Automatike

5,100 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Toyota
Modeli Yaris
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Toyota Yaris 1.4 Diesel Viti 10/2007 152 mije kilometra me liber sherbimi Kambio Automatike Goma te reja 100% Clima Tronic Xhama te Zinj 2 celesa Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike , gati per targim. Cmimi 5.100 i diskutueshem Libero Auto Shitje makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Durres Tregoje në hartë 0675515777 Libero Auto Shitje makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Durres Tregoje në hartë 0675515777 Libero Auto

Kontakti

Cel: 0675515777