TOYOTA YARIS 2006 MANUALE 4 PORTA ME DOGANE

3,700 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Toyota
Modeli Yaris
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

TOYOTA YARIS ✅MODEL 2006 ✅MOTORRI 1.0 BENZINE ✅KAMBIO MANUALE ✅KM 160.000 ME LIBER SHERBIMESH ✅OPSIONET : NDEZJE START & STOP - KLIMA - CD mp3 - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT ETJ.... ✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE , GOMA TE REJA ✅ME DOGANE TE PAGUAR ✅CMIMI 3700 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740