TOYOTA YARIS 2007 AUTOMAT 1.4 NAFTE . ME DOGANE

4,200 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 139999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Toyota
Modeli Yaris
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

TOYOTA YARIS 3 PORTA ✅VITI 2007 ✅MOTORRI 1.4 NAFTE D-4D (TEPER EKONOMIK) ✅KAMBIO AUTOMATIKE ✅KM 133.000 ME LIBER SHERBIMESH ✅OPSIONET : OPSIONE NE TIMON - KONDICIONER - CD - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI -MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELSA ETJ.... ✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. ✅ME DOGANE TE PAGUAR ✅CMIMI 4200 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740