Volgsvagen Golf plus - mundesi nderrimi

3,800 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 19999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Golf Plus
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Marka 👉 Vw Tip 👉 Golf Plus Forca mottorrike👉 2.0 Lloji i kambjos👉 Manual Karburanti 👉 Nafte Viti i prodhimit 👉 2005 Kilometrat👉 185000 Cmimi 👉 Me marveshje Pershkrim 👉 Volgsvagen golf plus, goma te reja kompjuter bordi. pasqyra dhe xhama elektrike. Radio, CD, . Klima ne dy zona Me dogane te paguar gati per targim, e gatshme per cfar do lloj prove dhe ku te deshironi. Makina eshte me tvsh. Kontakt: 👉tel 0693444880 Viber/WhatsApp 👉facebook AUTO Vanat 👉Instagram Auto Vanat AUTO VANAT Shitje-Blerje-Nderrime Vizitoni faqen e biznesit tonë Tiran Albania Tregoje në hartë +355693444880 https://www.facebook.com/AUTO-TIRANAal-1669478923323219/ AUTO VANAT Shitje-Blerje-Nderrime Vizitoni faqen e biznesit tonë Tiran Albania Tregoje në hartë +355693444880 https://www.facebook.com/AUTO-TIRANAal-1669478923323219/ AUTO VANAT

Kontakti

Cel: +355693444880