Volkswagen Caddy 1.6 nafte 2011

1 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Modeli Caddy
Struktura Minivan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Kuqe

🔸Marka :Modeli:🔛Wolswagen Cady 🔸Viti I Prodhimit:🔛2011 🔸Kilometra:🔛250000 🔸Kambio:🔛Manuale 🔸Motorr:🔛1.6 Tdi Diesel 💸Cmimi:🔛 i diskutueshem 🔸Opsione:🔛Ne gjendje perfekte sherbime te sapo bera 4 goma te reja dokumenta per 1 vit kilometra 247000 me garanci Makina eshte me liber sherbimesh Navi i vogel cd player memory card sesnor dritash sensor shiu me clima balestra na mbas per pesh makina eshte shum e paster na ana estetike 📲Nr Cel:🔛 0692218106 📍Vlore:🔛 Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto

Kontakti

Cel: 0692218106