Volkswagen caddy mundesi nderrimi

1 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Modeli Caddy
Struktura Minivan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Kuqe

Shitet Volkswagen caddy 1.6 naft 247000km origjinale me liber sherbimesh makina eshte shum e mbajtur edhe ne gjendje te shkelqyer si na ana estetike po ashtu edhe ajo xhenerike makina eshte me dokumenta te rregullta deri ne netor te vitit tjeter Cel:0692218106 0695251595 Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto

Kontakti

Cel: 0692218106