Volkswagen Cady 1.6 TDI Viti :10.08.2011

7,700 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Caddy
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Volkswagen Cady 1.6 TDI Viti :10.08.2011 Klima 2 zona Kamio manuale Ngjyra blu e errët Klm :156.000 Dogan e paguar E sapo ardhur nga Gjermania️ Për më shumë informacion mund të kontaktoni në: ✅ nr. e telefonit :0686967001 ✅e-maili :ardianpeza4@gmail.com ✅Instagram : automobile_av Automobile A&V AV Automobile Tirana është një ndër kompanitë më serioze në tregëtimin e makinave të përdorura Gjermane. Cilësia dhe korrektësia janë pikat më të forta të kompanisë tone. Në AV Automobile ne shesim makina të markave prestigjoze edhe modeveve të ndryshme. Nëse na vizitoni në pikën tonë të shitjes, ju do të mund të përzgjidhni midis modeleve të ndryshme të markave botërore si: Mercedes, Volkswagen, Citroen, Toyota etj. Ne marrim porosi edhe ju sjellim makina gjermane të përdorura, me cilësi maksimale. Jeni individ dhe kërkon një makinë ekonomike qe të udhëtoni në qytet? Ne ju japim zgjidhje me shumëllojshmërine modeleve të makinave tona. Ju mund të blini makina me fuqi motorike të ulët, të cilat konsiderohen si makina ekonomike edhe praktike si Toyota Yaris, Volkswagen Golf, Citroën C4 dhe do të keni komoditetin maksimal gjatë udhëtimeve brenda qytetit. Nëse kërkoni komoditet më të lartë, fuqi motorrike pak me të madhe, ne tregëtojmë edhe makina për udhëtime në rrugë të gjata. Mund të zgjidhni midis modeleve të ndryshme të makinave si: Mercedes, Volkswagen Passat, Lancia Delta, Nisan X Trail, etj. Nëse jeni një familje e madhe, ku do të t’ju duhet një makinë me hapsirë më të madhe, ne ju sygjerojmë Volkswagen Cady. Mund të përzgjidhni midis modeleve të ndryshme të makinave që ne shesim në salon apo online. Ne ju ofrojmë zgjidhje perfekte edhe bizneseve që kanë nevojë për makina me gjashte vende për të transportuar produktet apo mallrat e tyre. Volswagen Caddy Maxi, Volswagen Cady Life, janë disa nga zgjedhjet që ju mund të bëni. Por sigurisht, ne nuk ju limitojmë vetëm në këto modele makinash. Nëse ju na vizitoni në pikën tonë të shitjes, apo na kontaktoni në numrat tanë, ne mund t’ju sygjerojme makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Makina të përdorura me kambio manuale, automatike, me kilometra të ulët origjinale. Pasi ne, në AV Automoblie jemi të dedikuar dhe besnikë ndaj klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tirane -Durres.Km.5 Tregoje në hartë 0686967001 Automobile A&V AV Automobile Tirana është një ndër kompanitë më serioze në tregëtimin e makinave të përdorura Gjermane. Cilësia dhe korrektësia janë pikat më të forta të kompanisë tone. Në AV Automobile ne shesim makina të markave prestigjoze edhe modeveve të ndryshme. Nëse na vizitoni në pikën tonë të shitjes, ju do të mund të përzgjidhni midis modeleve të ndryshme të markave botërore si: Mercedes, Volkswagen, Citroen, Toyota etj. Ne marrim porosi edhe ju sjellim makina gjermane të përdorura, me cilësi maksimale. Jeni individ dhe kërkon një makinë ekonomike qe të udhëtoni në qytet? Ne ju japim zgjidhje me shumëllojshmërine modeleve të makinave tona. Ju mund të blini makina me fuqi motorike të ulët, të cilat konsiderohen si makina ekonomike edhe praktike si Toyota Yaris, Volkswagen Golf, Citroën C4 dhe do të keni komoditetin maksimal gjatë udhëtimeve brenda qytetit. Nëse kërkoni komoditet më të lartë, fuqi motorrike pak me të madhe, ne tregëtojmë edhe makina për udhëtime në rrugë të gjata. Mund të zgjidhni midis modeleve të ndryshme të makinave si: Mercedes, Volkswagen Passat, Lancia Delta, Nisan X Trail, etj. Nëse jeni një familje e madhe, ku do të t’ju duhet një makinë me hapsirë më të madhe, ne ju sygjerojmë Volkswagen Cady. Mund të përzgjidhni midis modeleve të ndryshme të makinave që ne shesim në salon apo online. Ne ju ofrojmë zgjidhje perfekte edhe bizneseve që kanë nevojë për makina me gjashte vende për të transportuar produktet apo mallrat e tyre. Volswagen Caddy Maxi, Volswagen Cady Life, janë disa nga zgjedhjet që ju mund të bëni. Por sigurisht, ne nuk ju limitojmë vetëm në këto modele makinash. Nëse ju na vizitoni në pikën tonë të shitjes, apo na kontaktoni në numrat tanë, ne mund t’ju sygjerojme makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Makina të përdorura me kambio manuale, automatike, me kilometra të ulët origjinale. Pasi ne, në AV Automoblie jemi të dedikuar dhe besnikë ndaj klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tirane -Durres.Km.5 Tregoje në hartë 0686967001 Automobile A&V

Kontakti

Cel: 0686967001

Viber: 0686967001

WhatsApp: 0686967001