Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8,200 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli CC
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Super Full, 170 Kuaj Fuqi Kamio Automatike DSG 6G +/- Marshet F1 +/- ne Timon 183.000Km Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1,2,3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojne Sipas Rruges), Lane Assist (Makina dridh timonin nese shkel vijen e bardhe te korsise), Dynamic Chassis Control - Adaptive Suspension (Amortizatoret adaptohen ne menyre inteligjente ne opsionet Comfort/ Normal/ Sport), Frenat e Dores me Buton, AUTO-HOLD, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Auto Parking (Makina Parkohet Vete), Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Goma 80%, EPS(MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Goma), Klima Bizonale Auto, Timon Elektrik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Voice Control, Pilot Automatik, Pasqyra Elektrike & me Palosje Auto, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Xhami i Mbrapem me Perde, Isofix, Ekran me Touch (Bagazhier 6 CD, SD Card, AUX), 2 Porta 12V, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS Sherbimet te perfshira Per me shume informacion kontaktoni 0695444411 Nga 8.600€, e beni tuajen per vetem 8.200€ DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS

Kontakti

Cel: 0695444411

WhatsApp: 0695444411