Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7,400 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Golf
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Kamio Automatike DSG 7G +/- 157.000Km 105 Kuaj Fuqi Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360° Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Timon Lekure, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Goma 85%, EPS(MDPS) (Monitorim i Presionit te Ajrit ne Goma), Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike & me Palosje Auto, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje, Isofix, Navi me Touch (Bagazhier 6 CD, SD Card, AUX), 2 Porta 12V, ESP, ABS, BAS Sherbimet te perfshira Per me shume informacion kontaktoni 0695444411 Nga 7.800€, e beni tuajen per vetem 7.400€ DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS

Kontakti

Cel: 0695444411

WhatsApp: 0695444411