Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10,900 EUR

Viti 2014
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Golf
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra E Bardhë

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Kamio Automatike DSG 7G +/- 110 Kuaj Fuqi 141.000Km Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Opsione te Makines per Motorrin, Kamion, Timonin : Eco/Normal/Sport/Individual Ndricimi Brenda me Led, Feneret me Larje, Frenat e Dores me Buton, Auto-Hold, MirrorLink, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, EPS(MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Goma), Klima , Timon Elektrik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Voice Control, Pilot Automatik , Pasqyra Elektrike & me Palosje Auto, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Sedilje Kamosh, Sedilje me Ngrohje, Isofix, Navi me Touch, Bluetooth, Aux/Usb/Cd/Dvd,Bluetooth, 2 Porta 12V, 8 Airbag, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS Sherbimet te perfshira Per me shume informacion kontaktoni 0695444411 Nga 11.600€, e beni tuajen per vetem 10.900€ DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS

Kontakti

Cel: 0695444411

WhatsApp: 0695444411