Volkswagen Polo 1 4 Gaz/Benzin nga Fabrica 2010

5,700 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 94999 km
Qyteti Tiranë
Modeli Polo
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Shes VW Polo motor 1,4 e thjeshte motor me 8 valvola.. Gaz/Benzin nga Fabrica ( Bifuel) . Makina është në super gjendje motorike dhe xhenerike.. gomat 99% te reja .Tapicjeria shume e paster.. te prapakolpi ana e pasagjerit ka nje gervishje parkimi.. Ju lutem telefonata serjoze Passione Auto Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera. Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera. Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis. Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti. Vizitoni faqen e biznesit tonë rr. Nikoll Filja , tirane Tregoje në hartë 0682097081 Passione Auto Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera. Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera. Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis. Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti. Vizitoni faqen e biznesit tonë rr. Nikoll Filja , tirane Tregoje në hartë 0682097081 Passione Auto

Kontakti

Cel: 0682097081