Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4X4 Viti 2012

12,200 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Tiguan
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Shitet... VW Tiguan 2,0 Tdi 4X4 ..Viti 2012..Theksoj Makina është blere te Koncensionari i Volkswagenit në Bologna dhe të gjitha Kilometrat i ka të Qertifikuara te Volkswageni nga 2012 -2021 që ka kryer sherbimin e fundit jemi të gatshem ta dergoni në prove ku të deshironi ju Mekaniku juaj Te Volkswageni ku të doni. Ngjyra e Zezë metallizzato...Modeli Sport Line.. Xhamat e Zinj Origjinale nga Fabrika... Klima digjitale me 2 zona...Abs...Esp..Auto Hold.. Sensor parkimi Para & Mrapa me monitor ne kroskot.. Sensor dritash... Shiu...Pasqyra elektike me ngrohje dhe palosje...Sindile me kamosh ( alkantara) .. Makines i janë bëre vaj - fitra origjinale te Salloni i Volkswagenit par 5 ditesh Passione Auto Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera. Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera. Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis. Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti. Vizitoni faqen e biznesit tonë rr. Nikoll Filja , tirane Tregoje në hartë 0682097081 Passione Auto Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera. Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera. Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis. Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti. Vizitoni faqen e biznesit tonë rr. Nikoll Filja , tirane Tregoje në hartë 0682097081 Passione Auto

Kontakti

Cel: 0682097081