Volkswagen Touran 1.9 Tdi Automat -06

5,300 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Touran
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

VW Touran 1.9 TDI , Viti Prodhimit 2006 me 213.000 , kambio automat , sallon cope , hapje mbyllje qendrore , cd player , ekran te madh , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , kompjuter bordi , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—5.300 Euro I Diskutueshem Cel--0682036363-Viber--WhatsApp-- Facebook--Erjon Auto Instagram-- EjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363