Volkswagen Touran 1.9 Tdi Manual

3,900 EUR

Viti 2003
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Touran
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Blu

VW Touran 1.9 TDI , Viti Prodhimit 2003 me 208.000 , kambio manual , sallon cope , hapje mbyllje qendrore , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , kompjuter bordi , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—3.900 Euro I Diskutueshem Cel--0682036363-Viber--WhatsApp-- Facebook--Erjon Auto Instagram-- EjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363