Volkswagen Touran AUTOMATIK okazion

4,600 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Modeli Touran
Struktura Minivan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

🏁🏁Volkswagen Touran Kambio AUTOMATIKE dsg✔️2.0 naftë, 4+1 vende✔️gjendja perfekte,225.000 km origjinale me libër servisi 📖🔧, gjitha shërbimet të bëra 🔥 klima tronic,xhama dhe pasqyra elektrike, ✔️të gjitha dokumentat e paguara siguracion, taksa,kolaudim,makina është e ardhur nga Zvicra 🇨🇭 🇨🇭🇨🇭, CMIMI:4600 euro 💶💶💶 📍📍📍adresa mbrostar-ura Fier ☎️☎️☎️ 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David

Kontakti

Cel: 0696302217