Volvo CX90 2.5 Benzin Gaz Automatike

8,500 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Qyteti Tiranë
Marka Volvo
Modeli XC 90
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra Blu

Volvo CX90 2.5 Benzin + Gaz Automatike Motorr : 2.5 Benzin + Gaz Viti : 2007 Kambjo : Automatike Lenda Djegese Benzin + Gaz Targa : Shqiptare 260000 km origjinale me liber sherbimi Ngjyra : Blu Opsionet shtese : Navi, Sendije lekure Sensor parkimi origjinal para dhe mrapa.Pasqyra me palosje. limitator shpejtesie, komanda ne timon. sensor shiu sensor drite.Radio CD. Xhama elekrik. Disqe alumuni. goma ne gjendjesh shum te mire, te gjitha sherbimet e bera, shum e paster si brenda edhe jasht e gacme per cdo lloj prove . FULL Option FULL FULL FULL Vendodhja :Tirane perball Harry Fulltzit Cmimi :8500€ ⭕tel:0688780808 na ndiqni ne faqen tone ne fb dhe instagram https://www.facebook.com/autogoglobe/ instagram: autogoglobe1 GoGlobe Makina te importuara nga Europa. tek ne do te gjeni makina te llojeve te ndryshme, me cilesi te larte dhe cmim konkurues. Vizitoni faqen e biznesit tonë tirane Tregoje në hartë 0688780808 https://www.facebook.com/autogoglobe/ GoGlobe Makina te importuara nga Europa. tek ne do te gjeni makina te llojeve te ndryshme, me cilesi te larte dhe cmim konkurues. Vizitoni faqen e biznesit tonë tirane Tregoje në hartë 0688780808 https://www.facebook.com/autogoglobe/ GoGlobe

Kontakti

Cel: 0688780808

Viber: 0688780808

WhatsApp: 0688780808