Volvo S60 2.4 Benzinë Automatike Ideale për impjant gazi

4,300 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Marka Volvo
Modeli S60
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Kuqe

Shitet Volvo S60 2.4 Benzinë 2005 e sapoardhur nga Zvicra në gjendje perfekte. 174'000KM me libreze servisi, 170 kuaj-fuqi, kambio automatike me 5 shpejtësi në gjëndje perfekte. Motorr ideal per impjant gazi! Pajisur me opsionet si me poshte: - Drita Xenon - Dalje ne qarkullim 12/2005 - Pilot Automatik - Sensor Shiu - Audio High Performance - CD Player - Pasqyra me mbyllje Automatike - Disqe R16, goma ne gjendje perfekte - Klima Automatike me 2 zona - ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS - Alarm Dogane e paguar & gati per targa! Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K

Kontakti

Cel: +355675262755

Viber: +355675262755

WhatsApp: +355675262755