Volvo V40 1.6 D2 Nafte 2013 konsum shumë i ulët

9,500 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Volvo
Modeli V40
Struktura Hatchback
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

Shitet Volvo V40 1.6 Nafë D2 2013 e sapoardhur nga Belgjika në gjendje perfekte. Motorr shumë ekonomik brënda dhe jashtë qytetit. Pajisur me paketën D2, 115 kuaj-fuqi, kambio manuale me 6 shpejtësi dhe asistent për nisjen dhe ndërrimin e shpejtësive, 212'000 KM te verifikuara me librezë servisi. Pajisur me opsionet: - Start/Stop inteligjent në trafik - Kroskot dixhital i personalizueshem - Pasqyra e mesit fotokromatike - Xhama te zinj origjinal - Sensore Parkimi te pasem - Audio High Performance - Drita DRL LED - CD& DVD Player - AUX, USB Player - Navigator 2D, 3D - Bluetooth - Pilot Automatik - Timon Lekure Multifunksional - Pasqyra me mbyllje Automatike - Disqe Alumini R17 me goma M+S thuajse te reja. - City Safety - Klima Automatike me 2 zona - ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS - Alarm - Isofix Dogane e paguar & gati per targa! Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K

Kontakti

Cel: +355675262755

Viber: +355675262755

WhatsApp: +355675262755