Volvo XC60 D4 AWD Naftë 2014 Gjendje Perfekte

16,500 EUR

Viti 2014
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Volvo
Modeli XC 60
Struktura SUV
Ngjyra E Zezë

Shitet🇨🇭Volvo XC60 2014 e sapoardhur nga Zvicra🇨🇭ne gjendje perfekte. Pajisur me paketen D4 AWD, 190 kuaj fuqi, motor 2.4 me 5 cilindra shume ekonomik! 220’000KM me libreze servisi. Kambio automatike me 6 shpejtësi ne gjendje perfekte. Pajisur me opsionet: - Audio High Performance - Dalja ne qarkullim 12.2013 - Navigator 2D dhe 3D - Kontroll Disheze - Sistem Multimedia me akses ne internet. - Auto-Hold - Sedilie me ngrohje - Xham i pare me rezistence - Ambient Lighting - Sensore Parkimi te pasem - Sensor Shiu - Xhama te zinj sipas standartit - Eco Drive Guide - DVD, CD&USB Player WMA, MP3&MP4 - Bluetooth - Ganxhe Rimorkimi - Fenere dhe drita DRL LED. - Telefon Funksional - Disqe Alumini R18, goma thuajse te reja - Klima Automatike me 2 zona - ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS - Alarm - Isofix - City Safety Dogane e paguar dhe gati per targa! Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K

Kontakti

Cel: +355675262755

Viber: +355675262755

WhatsApp: +355675262755