Volvo XC90 2.4 Naftë 2010 Gjendje Perfekte

9,900 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Volvo
Modeli XC 90
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Shitet Volvo XC90 2.4 Naftë SWISS PREMIUM 2010 e sapoardhur nga Zvicra në gjëndje perfekte. 205'000KM me librezë servisi, 185 kuaj-fuqi, 4x4 funksionale, kambio automatike me 6 shpejtësi. Pajisur me thuajse çdo opsion të mundshëm që ofron modeli XC90, duke përfshirë: - Sensore parkimi të pasëm - Sensor Shiu - Navigator & Telefon funksional - Dynaudio(12 bokse me amplifikator 650W) - Mbyllje automatike e dyerve te pasme(Child Lock) - Pasqyra me mbyllje automatike - Sedilie elektrike me ngrohje - Pilot automatik - 7 Vende - Xhama te zinj origjinal - Disqe Alumini R18 goma M+S në gjendje perfekte - CD Player WMA/MP3, USB, AUX - Klima Automatike - ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS - Alarm - Isofix Dogane e paguar & gati per targa! Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K VOL-AL Service u themelua në vitin 1995 me emrin: “Autoservis Volvo”. Me një experiencë 20 vjeçare ne ju sigurojmë klientëve të automjeteve Volvo kujdesin më të lartë. Ne përmirësohemi çdo ditë në mënyrë që klientëve tanë t’ju garantojmë shërbimet profesionale dhe asistencën e kualifikuar të specialistëve tanë të servisit. Në përdorimin e paisjeve ndihmëse të servisit dhe diagnostikimit të automjeteve Volvo, stafi ynë është trajnuar në serviset e Volvos në Itali duke qënë të aftë dhe të gatshëm t’ju shërbejmë me rigorozitet klientëve tanë. Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Tiranë-Durrës KM 14 Tregoje në hartë +355675262755 Vol-Al Service SH.P.K

Kontakti

Cel: +355675262755

Viber: +355675262755

WhatsApp: +355675262755