VW GOLF 4 TD (i) 2003

2,900 EUR

Viti 2003
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 24999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Golf
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Shitet Golf 4 me vit prodhimi 2003. 1.9 Nafte, 5 marshe, Vaj dhe filtra te sapo nderruara, goma ne gjendje shume te mire, xhama elektrike, timon hidraulik, airbag, kondicioner. Me siguracion dhe dokumente te rregullta. MAKINA NUK KA ASNJE PROBLEM

Kontakti

Cel: 0692666604