VW GOLF 5 PLUS AUTOMATIKE 1.9 NAFTE 5700 EURO

5,700 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Golf Plus
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

VW GOLF 5 PLUS AUTOMAT ✅VITI 2005 ✅MOTORRI 1.9 NAFTE TDI ✅KAMBIO AUTOMATIKE ✅KM 172.000 ME LIBER SHERBIMESH ✅OPSIONET : KLIMA - CD - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - SENSOR PARKINGU - - SEDILJE ME NGROHJE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELSA ETJ.... ✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. ✅ME DOGANE TE PAGUAR ✅CMIMI 5700 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ AUDI A3 , A4 , A5 , A6 , A7 , A8 , Q5 , Q7 , Q8 - MERCEDES BENZ EVO , E CLASS , C CLASS , A CLASS , B CLASS, S CLASS , ML , GL , GLE , CLA , CLS , CLK , GLA , GLC , GLK - BMW SERIA 5 , SERIA 3 , SERIA 7 , 730 , 530 , 740 , 735 , 535 , 330 , 335 , X6 , X3 , X1 , X7 , X 4 VOLKSWAGEN GOLF , PASSAT , PHAETON , TOUAREG , JETTA , GOLF 5 , GOLF 6 , GOLF 7 , BORA , JETTA , POLO , TIGUAN - ALFA ROMEO - CHERVOLET - CHRYSLER FORD FOCUS , FORD C MAX , S MAX , FORD FIESTA , FUSION - FIAT 500 , FIAT TIPO . FIAT SEIDICI - MITSUBISHI COLT , PAJERO , SPACE STAR - NISSAN ALTIMA , MICRA , ALMERA , QASHQAI +2 , X TRAIL - OPEL ASTRA , CORSA , INSIGNA , ZAFIRA , PEUGEOT 1007, 107 , 206 , 204 , 2008 , 307 , 308 , 5008 , 607 RENAULT CLIO , MEGANE , SCENIC , KANGOO , MODUS , LAGUNA - SMART , SUBARU , SUZUKI , SKODA - TOYOTA YARIS , RAV4 , COROLLA , AURIS , IQ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740