VW Golf 6 2009 1.4 Tsi Automat

6,999 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Modeli Golf
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

VW Golf 6 1.4 Tsi 2009 i sapo ardhur nga zvicra i targuar,makina esht ne gjendje perfekte,sherbimet e bera,Goma te reja Full Option,Baxho,Tapiceri lekure,Sedilje me ngrofje,Amortizator Comfort-Sport,Vetparkim,Kamera,Sensor Bluetooth,etj. Nuk Ndrrohet‼️ 🇨🇭Auto town do te gjeni cilsi dhe cmime konkurues🇨🇭 Auto Town Shitje Makinash te importuara nga zvicra Nderrime makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga 5 maji, 200 metra nga Concord Center Tregoje në hartë 0696596666 https://instagram.com/auto_town?igshid=12gzygg0wz51m Auto Town Shitje Makinash te importuara nga zvicra Nderrime makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga 5 maji, 200 metra nga Concord Center Tregoje në hartë 0696596666 https://instagram.com/auto_town?igshid=12gzygg0wz51m Auto Town

Kontakti

Cel: 0698222273