VW GOLF 7 VITI 2013 1.6TDI. GERMANY

11,900 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 119999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Golf
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Kuqe

shes vw golf 7,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te pagaur,1.6nafte,kambio automatike,auto hold,klima tronic,ngrohje sediljesh,aux,usb,media,bluetooth,touch screen,opsione ne timon+marsha ne timon,kompjuter bordi,pilot automatik,distronic,drita+fshirse automatike,xhama+pasqyra elektrike,xhama re homologuar fabrikisht (te zinj),sensore parkingu para+mbrapa+veteparkim,larse feneresh,etj........... A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602