VW GOLF V CROSS 2008 2.0 NAFTE AUTOMAT 5999 EURO

5,999 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Golf
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

VW GOLF CROSS,2.0 NAFTE,AUTOMAT,VITI 10/2007 MODEL 2008,XENON/BIXENON,CHROME PACKET,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,RADIO-CD-MP3,SEDILJE ME NGROHJE,KLIMA BIZONALE,KOMPIUTER BORDI,DRIAT AUTOMATIKE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PILOT AUTOMATIK,ETJ....I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR,209.000 KM ME LIBER SHERBIMI TE GJITHS SHERBIMET E SAPO KRYERA,4 GOMA MICHELIN,etj CMIMI:5999 EURO JU MIREPRESIM FLM BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077