VW Jetta 1.4TSI

3,999 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Durrës
Modeli Jetta
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

VW Jetta 1.4TSI Viti. 2008 Km.181.000 Letra Te Paguara Deri Ne Dhjetor 2021 Kambio Automat Tip-Tronic, Sensor Parkimi Mbrapa, Clima Tronic, Komando ne Timon, etj.. Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors

Kontakti

Cel: 0695542347

Viber: 0695542347

WhatsApp: 0695542347