VW Jetta nafte 2012

7,600 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli Jetta
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

•Viti 2012 •Nafte •Full Option⁣ •Kambio Automatike DSG (6 marshe) •Me 173,000 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli. •Xhama,Pasqyra Elektrike •Impiant muzike FENDER •Sendilje me ngrohje •Disqe 16’ me sensor,Gomat e reja per 4 stinet •Tavan me hapje elektrike •Aux,cd,tel, Bluetooth,esp •Timon multifunksional •Interiori Lekure origjinale Super I Paster •Mbyllje qendrore •Xhama te zinj para dhe mbrapa Makina eshte ne Gjendje Perfekte si nga ana Mekanike, Xhenerike dhe Estetike Makina eshte e sapoardhur Dogane e Paguar Gati Per Targim te ri Cmimi i diskutueshem maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale

Kontakti

Cel: 0695508320