Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion

7,800 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli Passat
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

• Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion • Viti 2011 • Km. 208.000 • Me Dogane Te Paguar •Highline •Individual •Dritat Xenon Led Daytime •Stopat Led •Radio CD MP3 •Kompjuter Bordi •ECO Start/Stop •Clima Tronic •Kambio Automatike DSG •Auto Hold •Auto Park System •Sensor Parkimi •Sensor Drite dhe Shiu •Sedilet Elektrike •Sedilet Me Ngrohje •Xhamat E Zinj Origjinal •Pasqyrat me Palosje •Disqet 17 • Per me teper info kontakto ne numrin e tel. 069 554 2347 Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors

Kontakti

Cel: 0695542347

Viber: 0695542347

WhatsApp: 0695542347