VW PASSAT 2008 MANUAL 1.9 NAFTE 5400 EURO

5,400 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Passat
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

VOLKSWAGEN PASSAT ✅MODEL 2008 ✅MOTORRI 1.9 NAFTE ✅KAMBIO MANUALE ✅KM 192.000 ME LIBER SHERBIMESH ✅OPSIONET : SENSOR PARKINGU - KLIMA - CD - ESP - SEDILJE ELEMTRIKE- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - PILOT AUTOMATIK - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELSA ETJ.... ✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. ✅ME DOGANE TE PAGUAR ✅CMIMI 5400 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740