VW POLO 1.4 NAFTE VITI 2009

3,500 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Polo
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

VW POLO UNITED 1.4 TDI NAFTE VITI 2009 KAMIO MANUALE 5 MARSHE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEL ME DOGANE NGA GJERMANIA LIBER SERVIS 178000 KM ME LIBER SERVISI German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto

Kontakti

Cel: 0694093430