VW Polo 1.4 TDi

2,600 EUR

Viti 2002
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 24999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Krujë
Modeli Polo
Targa Shqiptare
Ngjyra E kaltërt

Shitet Polo 1.4 Nafte! airbag xhama elektrik ne gjendje shum te mire me taksa te paguara deri ne fund te vitit Shum e mbajtur nga mrena dhe jasht shum e paster Shitet ose nderrohet +\- diferencen i diskutushem !

Kontakti

Cel: 0693479680