VW POLO VITI 2012 AUTO INGROSSO

5,300 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Durrës
Modeli Polo
Targa Të huaja
Ngjyra E Kuqe

Volkswagen Polo 1.2 Nafte Viti 2012 Kambio manuale 164.275 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:5300 euro i diskutueshem Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊 Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8 Tel:0695564550 AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO

Kontakti

Cel: 0695564550