VW TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIKE.GERMANY

9,500 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Tiguan
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

shes vw tiguan,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,2.0 nafte,4x4,kambio automatike,klima tronic,radio cd,mp3,touch screen,opsione ne timon,drita+fshirse automatike,xhama+pasqyra elekrike,kompjuter bordi,abs,esp,sensore parkingu (te pasem),xhama te homologuar fabrikisht (te pasem),etj......... A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602