VW TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIKE.GERMANY

9,500 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Tiguan
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

shes vw tiguan 4x4,i sapoardhur me dogane te paguar,2.0 nafte,kambio automatike,autohold,klima tronic,navigator,aux,bluetooth,dvd,touch screen,opsione ne timon,kompjuter bordi,pilot automatik,drita+fshirse automatike,4 xhama elektrik+pasqyra elektrike,sensore parkingu + kamera( te pasme),xhama te homologuar fabrikisht (te zinj),etj...... A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602