VW Touareg R Line

16,500 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Touareg
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Bardhë

VW Touareg R Line Motorri-3.0 TDI V6 Karburanti-Nafte Kambio-Automat Dsg Viti i Prodhimit-07/2012 Kilometra-223000 Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur me liber sherbimesh ne super gjendje.Disqe Alumini 20”,Ndricim Xenon-biXenon & Fener me Led dhe Larje,Pasqyra Elektrike,Xhama Elektrik & Te Erret,Panoramike,Tapiceri Lekure,Sedilje Elektrike,Ngrohje & Memorje,Autopilot,Komanda ne Timon,Navigator,Bluetooth,Klima Automatike 2Zona,Kamera 360•,Sistem Muzike DYN Audio etj. Shpati Autohaus Autotransport:Zvicer-Shqiperi SHPATI AUTOHAUS *Shitje & Blerje & Ndërime Makinash* *Shitje me keste* *Auto Transport : Zvicer-Shqiperi & Shqiperi-Zvicer* *Shërbim karrotreci * 0695555502 Vizitoni faqen e biznesit tonë Kamez,Tirane Tregoje në hartë 00355695555502 https://www.facebook.com/pg/Shpatiautohaus/about/?ref=page_internal SHPATI AUTOHAUS *Shitje & Blerje & Ndërime Makinash* *Shitje me keste* *Auto Transport : Zvicer-Shqiperi & Shqiperi-Zvicer* *Shërbim karrotreci * 0695555502 Vizitoni faqen e biznesit tonë Kamez,Tirane Tregoje në hartë 00355695555502 https://www.facebook.com/pg/Shpatiautohaus/about/?ref=page_internal SHPATI AUTOHAUS

Kontakti

Cel: 00355695555502