Vw Touran 2.0 TDI Highline

4,750 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli Touran
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

• Vw Touran 2.0 TDI Highline • Viti 2007 • Km. 240.000 • Me Dogane Te Paguar •Kambio Manuale 6 Marsha •Radio CD MP3 •Kompjuter Bordi •Clima Tronic •Sensor Drite dhe Shiu •Xhamat E Zinj •Pasqyrat me Palosje •ABS •Isofix Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors

Kontakti

Cel: 0695542347

Viber: 0695542347

WhatsApp: 0695542347