VW TOURAN AUTOMATIK KLIMA

4,250 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Touran
Struktura Minivan
Targa Të huaja
Ngjyra Blu

VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI VITI 2006 KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEL SEDILE ME NGROHJE NAVIGATOR XHAMA TE ERRESUAR TE FABRIKES ME DOGANE .NGA GJERMANIA 198.000 KM LIBER SERVISI German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto

Kontakti

Cel: 0694093430