VW TOURAN HIGHLINE

2,999 EUR

Viti 2003
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Touran
Struktura Minivan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI VITI 2003 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEL SEDILE ME NGROHJE SENSOR PARKIMI DOGANE NGA GJERMANIA LIBER SERVIS 202000 KM FREKSION VOLANT RRIPIN E MOTORRIT TE NDRUAR DOKUMENTA LIBER SERVISI E ADHUR NGA GJERMANIA German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto

Kontakti

Cel: 0694093430