WV CADDY 1.6 TDI viti2011 supergjendje

7,600 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Durrës
Modeli Caddy
Struktura Univerzal
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë

Shitet vw caddy 1.6TDI nafte EURO5 viti 2011. Makina esht ne gjendje shum te mire si nga ana motorrike xhenerike dhe estetike.Nuk ka nevoj per as nje lloj sherbimi,esht me letra te prera deri ne fund te viti.esht e gacme pe cdo lloj kontrrolli dhe prodhe. (Nuk nderrohet vetem shitet)

Kontakti

Cel: 0692952102

WhatsApp: 0692952102