Mbrapa

Filtro rezultatet

13 njoftime për audi

Audi
Fshije të gjitha filtrat
AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA
1/10

8,000 EUR

Audi TT 179999 km 2006 Manual Benzin

Vlorë, Targa Shqiptare

Audi A8 3.0 TDI Quattro
1/12

31,000 EUR

Audi A8 189999 km 2015 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Audi A4 2.0 TDI
1/12

11,300 EUR

Audi A4 249999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Audi A4 2.0 TDI S-Line
1/9

4,490 EUR

Audi A4 249999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Shes AUDI A6 L3.0TDI QUATTRO S-LINE 2006
1/12

6,480 EUR

Audi A6 94999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 2.0 Benzine Me Targa Viti 2013 11.000 Euro
1/10

11,000 EUR

Audi A4 189999 km 2013 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 2006 4X4 Kambio Automatike SwissAuto
1/9

4,500 EUR

Audi A4 199999 km 2006 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Audi A8L 2015
1/11

38,000 EUR

Audi A8 159999 km 2015 Steptronic / Tiptronic Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

AUDI A6 3.0 NAFTE. AUTO INGROSSO
1/12

5,700 EUR

Audi A6 249999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Audi Q5 3.2 Benzine Automat -11
1/7

14,500 EUR

Audi Q5 149999 km 2011 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi Q5 2.0 Benzine-Gaz Automat -12
1/7

15,500 EUR

Audi Q5 4999 km 2012 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 2.0 Benzine Me Targa Viti 2013 11.000 Euro
1/10

11,000 EUR

Audi A4 189999 km 2013 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 sw 2.0 tdi viti 2008
1/8

7,400 EUR

Audi A4 169999 km 2008 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura audi

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.