Mbrapa

Filtro rezultatet

6 njoftime për audi a3 automatik

Audi A3
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
AUDI A3 MODEL 2009 2.0 NAFTE AUTOMAT 7999 EURO
1/10

7,999 EUR

Audi A3 199999 km 2009 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Vjen se shpejti AUDI A3- 2.0 TDI- S-Line Fabrike-Full Panora
1/7

9,999 EUR

Audi A3 249999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Shitet Audi A3 2.0 automatik
1/12

5,900 EUR

Audi A3 159999 km 2006 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Audi A3 1.6 benzine automat vit 2007
1/11

5,500 EUR

Audi A3 169999 km 2007 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

AUDI A3 SPORTBACK 170HP VITI 2007 AUTOMATIK
1/10

5,400 EUR

Audi A3 179999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

AUDI A3 VITI 2008 AUTOMATIK GJENDJE PERFEKTE
1/10

5,600 EUR

Audi A3 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura audi a3 automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.