Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura audi a3 automatik

3 njoftime për audi a3 automatik

Audi A3
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
SHITET AUDI A3 AUTOMAT DIESEL SPORTBACK
1/11

5,200 EUR

Audi A3 199999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

Audi A3 1.6 S-Line
1/10

7,200 EUR

Audi A3 149999 km 2009 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Shqiptare

Audi A3 1.6 benzine automat vit 2007
1/11

5,500 EUR

Audi A3 169999 km 2007 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura audi a3 automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.