Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura audi a3

7 njoftime për audi a3

Audi A3
Fshije të gjitha filtrat
Audi A3 Sportback / 2.0 DSG F1 / 170 HP
1/12

5,700 EUR

Audi A3 249999 km 2006 Automatik Naftë

Shkodër, Targa Të huaja

Audi A3 1.6 tdi viti 2009
1/6

6,900 EUR

Audi A3 249999 km 2009 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Audi A3 1.6 tdi viti 2009
1/6

6,900 EUR

Audi A3 249999 km 2009 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Audi A3 1.9 tdi viti 2007
1/6

4,400 EUR

Audi A3 99999 km 2007 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Audi A3 1.9 tdi viti 2007
1/6

4,400 EUR

Audi A3 99999 km 2007 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Audi A3 Automat Targa AA M.Nderrimi
1/12

5,300 EUR

Audi A3 189999 km 2006 Automatik Naftë

Fier, Targa Shqiptare

AUDI A3 SPORTBACK 2.0 NAFTE 2009 AUTOMAT.7999 EURO
1/12

7,999 EUR

Audi A3 199999 km 2009 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura audi a3

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.