Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura audi a4 ne tirane

5 njoftime për audi a4 tiranë

Audi A4
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat
1/10

7,300 EUR

Audi A4 189999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 2009 2.0 Benzine Automat
1/9

8,000 EUR

Audi A4 199999 km 2009 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Audi A4 2.0 Benzine Me Targa Viti 2013 11.000 Euro
1/10

11,000 EUR

Audi A4 189999 km 2013 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 2006 4X4 Kambio Automatike SwissAuto
1/9

4,500 EUR

Audi A4 199999 km 2006 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Audi A4 2.0 Benzine Me Targa Viti 2013 11.000 Euro
1/10

11,000 EUR

Audi A4 189999 km 2013 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura audi a4 ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.