Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura audi a4

10 njoftime për audi a4

Audi A4
Fshije të gjitha filtrat
AUDI A4
1/10

14,000 EUR

Audi A4 14999 km 2015 Steptronic / Tiptronic Benzin

Durrës, Targa Shqiptare

Audi A4 2006 2.0 Naftë TDI Portobagazh Automat
1/9

4,300 EUR

Audi A4 199999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Audi A4 2.0 TDI
1/12

11,300 EUR

Audi A4 249999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat
1/10

7,300 EUR

Audi A4 189999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 2.0 TDI S-Line
1/9

4,490 EUR

Audi A4 249999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Audi A4 2009 2.0 Benzine Automat
1/9

8,000 EUR

Audi A4 199999 km 2009 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Audi A4 2.0 Benzine Me Targa Viti 2013 11.000 Euro
1/10

11,000 EUR

Audi A4 189999 km 2013 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 2006 4X4 Kambio Automatike SwissAuto
1/9

4,500 EUR

Audi A4 199999 km 2006 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Audi A4 2.0 Benzine Me Targa Viti 2013 11.000 Euro
1/10

11,000 EUR

Audi A4 189999 km 2013 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 sw 2.0 tdi viti 2008
1/8

7,400 EUR

Audi A4 169999 km 2008 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura audi a4

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.