Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura audi

30 njoftime për audi

Audi
Fshije të gjitha filtrat
Audi Q5 Full Opsion
1/6

11,500 EUR

Audi Q5 169999 km 2011 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

AUDI A4
1/10

14,000 EUR

Audi A4 14999 km 2015 Steptronic / Tiptronic Benzin

Durrës, Targa Shqiptare

SHITET AUDI A3
1/8

8,800 EUR

Audi A3 19999 km 2012 Steptronic / Tiptronic Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

AUDI A6 BENZINE GAZ
1/9

6,200 EUR

Audi A6 299999 km 2005 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Kavajë, Targa Shqiptare

Audi A4 2006 2.0 Naftë TDI Portobagazh Automat
1/9

4,300 EUR

Audi A4 199999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

OKAZION AUDI A8 L 4.2 BENZIN GAZ PRINC NDERROHET
1/11

23,900 EUR

Audi A8 249999 km 2011 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Elbasan, Targa Shqiptare

SHITET AUDI A3 AUTOMAT DIESEL SPORTBACK
1/11

5,200 EUR

Audi A3 199999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

OKAZION AUDI S4 ORGJINAL FULL NDERROHET
1/11

17,900 EUR

Audi S4 249999 km 2010 Automatik Benzin

Elbasan, Targa Shqiptare

AUDI Q5 3.0 NAFT FULL OPSION PANORAM NDERROHET
1/11

12,700 EUR

Audi Q5 249999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

Audi A5 viti 2012...motorri 2.0 benzin
1/10

11,600 EUR

Audi A5 179999 km 2012 Automatik Benzin

Fier, Targa Shqiptare

AUDI A6 3.0 STATION WAGON AUTO PENTA
1/9

4,500 EUR

Audi A6 299999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA
1/10

8,000 EUR

Audi TT 179999 km 2006 Manual Benzin

Vlorë, Targa Shqiptare

Audi A3 1.6 S-Line
1/10

7,200 EUR

Audi A3 149999 km 2009 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Shqiptare

Audi A8 3.0 TDI Quattro
1/12

31,000 EUR

Audi A8 189999 km 2015 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Audi A4 2.0 TDI
1/12

11,300 EUR

Audi A4 249999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat
1/10

7,300 EUR

Audi A4 189999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 2.0 TDI S-Line
1/9

4,490 EUR

Audi A4 249999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Audi A3 1.6 benzine automat vit 2007
1/11

5,500 EUR

Audi A3 169999 km 2007 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Shes AUDI A6 L3.0TDI QUATTRO S-LINE 2006
1/12

6,480 EUR

Audi A6 94999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Audi A4 2009 2.0 Benzine Automat
1/9

8,000 EUR

Audi A4 199999 km 2009 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura audi

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.