Mbrapa

Filtro rezultatet

17 njoftime për bmw

BMW
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION BMW X1 2010 2.0
1/8

8,500 EUR

BMW X1 249999 km 2010 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

BMW 320D E46 M47
1/12

2,650 EUR

BMW 320 299999 km 2000 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Shitet BMW 730d e38 automat Full option.
1/12

4,000 EUR

BMW 730 199999 km 2000 Automatik Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

BMW 320
1/9

5,500 EUR

BMW 320 249999 km 2005 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

BMW X3 SHITET sapo ardhur vetem dogan
1/12

8,000 EUR

BMW X3 199999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo
1/12

17,500 EUR

BMW 528 149999 km 2013 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Bmw Seria 3 2010 okazion
1/8

6,500 EUR

BMW 320 24999 km 2010 Manual Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

BMW 525 BENZIN AUTOMAT 2006 FULL ZVICRA
1/12

5,900 EUR

BMW 525 189999 km 2006 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Bmw Seria 1 Targa AA M.Nderrimi
1/11

4,500 EUR

BMW 120 249999 km 2006 Manual Naftë

Fier, Targa Shqiptare

BMW x3 2.0Nafte (Manual)
1/6

6,500 EUR

BMW X3 19999 km 2006 Manual Naftë

Sarandë, Targa Shqiptare

Okazion
1/8

14,500 LEK

BMW 525 189999 km 2010 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

BMW SER 7 4.8 BEZIN GAS FULL6000€ NEGJNDJE TE MIR
1/10

6,000 EUR

BMW 750 19999 km 2006 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive Full M Look
1/8

17,000 EUR

BMW X5 189999 km 2010 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Bmw seria 5 look M 2008
1/7

6,900 EUR

BMW 525 249999 km 2008 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

OKAZION BMW 320 D
1/5

4,900 EUR

BMW 320 29999 km 2005 Manual Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

BMW X5 3.0 NAFTE 4X4 VITI 2008 AUTOMAT 11.999 EURO
1/12

11,999 EUR

BMW X5 199999 km 2008 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

BMW 320 DIESEL 2013 AUTOMATIKE 2.0 NAFTE
1/11

14,900 EUR

BMW 320 189999 km 2013 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura bmw

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.