Mbrapa

Filtro rezultatet

1 njoftime për bmw 328 tiranë

BMW 328
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
Bmw 328 Benzine Automat -12
1/7

14,500 EUR

BMW 328 199999 km 2012 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura bmw 328 ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.